ایران وایر

بازرگانی ایران وایر

وارد کننده انواع ادوات لیفتینگ

IRANWIRE TRADE

بازرگانی ایران‌وایر در سال 1388 با هدف پیشرفت در صنعت کشور در خیابان امام خمینی،میدان حسن آباد تهران آغاز به فعالیت نمود و اکنون پس از گذشت سالها این افتخار را دارد،که درارائه خدمات بهتر با نازلترین قیمت و مرغوب ترین کیفیت درخدمت شما مشتریان عزیز باشد.

ایران‌وایر متشکل از گروه مجرب فروش و مهندسین مشاور جهت ارائه مشاوره بهتر قبل از خرید انواع کالای سیم بکسل و جرثقیل و اجرای پروژههای سازه ای در خدمت شما می باشد.

بازرگانی ایران‌وایر طی سالها تجربه دارای سابقه ارائه خدمات و همکاری با شرکتهای مرتبط با بنادر و کشتیرانی،پتروشیمی، معادن و سنگبریها، صنایع نفت و گاز، خودروسازی، حفاری، عمران و راه سازی، آسانسور و لیفتینگ می باشد.

فروشگاه ایران‌وایر همواره عرضه محصولاتی با کیفیت را در رأس امور خود قرار داده و ارائه مشاوره دقیق مهندسی جهت انتخاب بهینه ترین و بادوام ترین نوع اتصالات متناسب با کاربری را در دستور کار خود دارد.

درباره ایران وایر صنعت

ﻣﺎ در بازرگانی ایران‌وایر  ﺑﺮآﻧﻴﻢ ﺑﺎ ﺑﻬﺮهﮔﻴﺮی از ﺗﻮانمندیﻫﺎ و ﻗﺎﺑﻠﻴﺖهای ﻣﻮﺟﻮد، ارﺗﻘﺎء و ﺑﻬﺒﻮد ﻣﺴﺘﻤﺮ ﻋﻤﻠﻜﺮد و ارزش‌آﻓﺮﻳﻨﻲ ﭘﺎﻳﺪار را ﻣﺤﻘﻖ ﺳﺎزﻳﻢ.

iranwire

بازرگانی ایران وایر
وارد کننده انواع سیم بکسل (فولادی ، کنفی)، آسانسوری، حفاری، جرثقیلی، تاورکرین و …. زنجیر آهنی و فولادی، زنجیرلنگری
وینچ برقی تکفاز، وینچ جلوماشینی ، جرثقیل برقی(زنجیری ، سیم بکسلی)، جرثقیل بادی، جرثقیل بازویی و دروازه ای
انواع اتصالات : قلاب اس(ساده ، گردان)، شگل (نعلی ، ساده)، بست بکسل، حلقه اسلینگ، رابط زنجیر، ورق‌گیرمغناطیسی(مگنت)، ورق گیر عمودی، بغل گیرافقی، بشکه گیرزنجیری، مهارکش، هرزگرد، سربکسل آسانسور و… طناب دریایی، ابریشمی، پلی پروپلین، کنفی،پلاستیکی و…
قطعات جرثقیل برقی و دستی(پوسته جرثقیل،راهنما،الکلنگی،قطع کن،گیربکس وینچ و…)
ریموت کنترل جرثقیل و وینچ بی سیم(وایرلس) و باسیم
تیفور، پولیفت، باسکول(ترازو)دیجیتال، بالانسر، تسمه های حمل بار(تخت ، شالی)، جک دنده ای، جک کتابی، جک روغنی، روغن سیم بکسل، لنگر، لوازم بارگیری و باربرداری می باشد.

کلیه اجناس موجود در بازرگانی ایران وایر از معتبرترین کارخانه جات و برندهای معروف و معتبر دنیا بوده و عمدتاً دارای گواهی کیفیت می باشند.

هر چه میخواهید اینجاست

بازرگانی ایران وایر بزرگترین وارد کننده ادوات لیفتینگ در ایران
تماس بگیرید
Open chat
اگر سوالی دارید بفرمایید.
پشتیبانی ایران وایر
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟