ایران وایر

وارد کننده انواع سیم بکسل جرثقیل برقی  جرثقیل دستی پولیفت زنجیر اتصالات لوازم بارگیری و باربرداری

بازرگانی ایران وایر

شرکت ابزار فیدار ایرانیان پارسا
شماره ثبت : 586504

در این بخش می توانید سوالات متداولی که توسط مشتریان و مخاطبان پرسیده می شود را مشاهده نمائید. مشاهده این پرسش و پاسخ ها موجب پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهد شد. پیشنهاد می کنیم همه این سوال و جواب را مطالعه فرمائید. ممکن است سوالی در حال حاضر برای شما مهم نباشد اما در حین کار با نرم افزار نیاز به پاسخ آن داشته باشید.

وجود بخش پرسش و پاسخ به این مفهوم نیست که سایر روش های پشتیبانی در دستور کار قرار نمی گیرد.

  • شما می توانید مستقیما با پشتیبانی ایران وایر تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید.
  • شما می توانید با ارسال ایمیل از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.
  • شما می توانید با تماس تلفنی و ایمیل سوالات مالی و قراردادی را از بخش بازرگانی بپرسید.
  •  

احتمالا این سوال شما باشد.

بازرگانی ایران وایر دارای چندین نمایندگی در استان های گوناگون کشور می باشد جهت اطلاع از چگونگی اعطای نمایندگی فروش با ما تماس حاصل فرمایید. 

بازرگانی ایران وایر تجربه ترخیص کالا از تمامی بنادر و گمرکات سرتاسر کشور را دارد که عمده محصولات ایران وایر از بندر خرمشهر، بوشهر، بندرعباس و گاهی از گمرک شهریار ترخیص می گردد.

ایران وایر مفتخر است جهت رفاه حال مشتریان محترم در تهران در قبال خرید محصولات با وزن بالای 2.5 تن به صورت اقلام خریداری شده را به صورت رایگان در محل تحویل دهد. همچنین جهت کاهش دادن هزینه های مشتریان عزیز شهرستان کرایه بار تا تمامی باربری ها رایگان می باشد.

بدلیل نواسانات بازار در حال حاضر نحوه پرداخت بصورت نقدی میباشد.

در مورد شرکت های بزرگ و مشتریان دائمی، 50% مبلغ کل به صورت نقدی و 50% باقی بصورت اعتباری 45 روزه می باشد.

بله، بخش بازرگانی این مجموعه توانایی خرید پرداخت وجه بارگیری و ترخیص کلیه کالاهای صنعتی را دارا است.

در صورتی که مشتری خود نحوه ی ارسال محصولات و باربری مربوطه را تعیین نماید کلیه مسئولیت های مربوط به محصول مورد نظر متوجه شخص مشتری میباشد و در صورت توافق با بارزگانی جهت تعیین نحوه ی ارسال و باربری عامل مدیریت بازرگانی کلیه مسئولیتها و خسارات را برعهده می گیرد.

عمده ی محصولات این بازرگانی از کشور های چین، کره، آلمان، اوکراین بوده و همگی از معتبرترین کارخانه جات و دارای گواهینامه ی کنترل کیفیت می باشد

به دلیل اینکه عمده ی واردات این بازرگانی محصول سیم بکسل میباشد لذا تقریباً تمامی سیم بکسل ها همیشه در انبار این بازرگانی موجود است لذا ارسال کالا بصورت فوری صورت می پذیرد
( برای تمامی محصولات در تمام دسته بندی ها بصورت فوری می باشد در صورتیکه بعضی اقلام در انبار این بازرگانی موجودی صفر رسیده باشد مدت زمان تحویل حداکثر یک هفته میباشد)

خدمات پس از فروش ایران وایر در مورد محصولات مختلف متفاوت است بعنوان مثال در مورد جرثقیل های برقی و دستی این بازرگانی مدت یکسال گارانتی و مدت 5 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

تماس بگیرید
Open chat
اگر سوالی دارید بفرمایید.
پشتیبانی ایران وایر
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟