ایران وایر

وارد کننده انواع سیم بکسل جرثقیل برقی  جرثقیل دستی پولیفت زنجیر اتصالات لوازم بارگیری و باربرداری

بازرگانی ایران وایر

شرکت ابزار فیدار ایرانیان پارسا
شماره ثبت : 586504

اجاره جرثقیل دستی زنجیری توسط بازرگانی ایران وایر

اجاره جرثقیل دستی زنجیری توسط بازرگانی ایران وایر

اجاره جرثقیل توسط بازرگانی ایران وایز

اجاره جرثقیل دستی زنجیری یکی دیگر از خدماتی است که توسط شرکت بازرگانی ایران وایر صنعت انجام شده است. جرثقیل دستی زنجیری یکی از انواع محصولات صنعتی هستند که توسط شرکت بازرگانی ایران وایر عرضه می شوند. این محصولات با برندهای متنوع و در تناژ مختلفی در بازار موجود هستند. از جرثقیل دستی در محیط های کارگاهی و کارخانه ای برای حمل و جابجایی بار استفاده می شود.

برای اجاره جرثقیل دستی زنجیری چه باید کرد؟

این محصولات با توجه به قیمت پایینی که دارند، همچنین فضای کمی که اشغال می کنند. در نتیجه انتخاب بسیار مناسبی هستند. جرثقیل سقفی در ساختار خود دارای دو زنجیر می باشد، یکی زنجیر بار که مستقیما به بار اتصال پیدا می کند. زنجیر بار می بایست سختی بالایی داشته باشد؛ همچنین دارای زنجیر دستی است که معمولا زنجیر از جنس گالوانیزه می باشد.
جرثقیل های دستی که معمولا در تناژهای 5/0 تن تا 20 تن و برای اهداف لیفتینگ در محیط های کارگاهی و کارخانه ای مورد استفاده قرار می گیرند، دارای مزایای متعددی هستند.
جرثقیل های دستی بسیار سبک و قابل حمل هستند بگونه ای که در برخی موارد وزن آنها به زیر 3 کیلوگرم میرسد
جرثقیل دستی طول عمر بالایی دارد و هزینه حفظ و نگهداری و تعمیرات آن نیز نسبتا پایین می باشد.
برند های مختلفی از جرثقیل دستی در ایران موجود می باشند که برخی از آنها اصلی و برخی طرح می باشند. بطور کلی جرثقیل های دستی ساختار چندان پیچیده ای ندارند و از این رو حتی مدل طرح آنها نیز با دارا بودن قیمت بسیار پایین کیفیت مناسبی دارد.

برند های جرثقیل دستی زنجیری در ایران

جرثقیل دستی ویتال در دو کیفیت مختلف اصلی ژاپنی و چینی در بازار موجود می باشد. همچنین هرینگتون آمریکایی که مدل موجود در بازار بیشتر ساخت چین می باشد.
در میان برندهای قید شده، جرثقیل دستی ویتال ژاپن محبوبتر بوده و در تناژ 0.5 تن تا 20 تن موجود می باشد. توجه داشته باشید که تخصص اصلی این شرکت تنها انواع ترولی سقفی و جرثقیل دستی می باشد.
این موضوع یکی از فاکتور های بسیار تاثیر گذار خواهد بود. زیرا برای تناژ بالا استفاده از جرثقیل دستی استفاده می شود. دلیل این موضوع این است که برخورداری از سرعت پایین، چالشهای هدر رفتن نیروی کاری را به همراه دارد.
از مزایای مهم جرثقیل دستی عدم نیاز به نیروی محرک الکتریسیته و قابلیت استفاده از آن در هر مکانی است.

طول عمر جرثقیل های دستی بلبرینگی و شفتی

جرثقیل های دستی ساختمانی ساده دارند. با انتقال قدرت از روی چرخ دنده بزرگ گردان توسط زنجیر دستی بر روی چرخ دنده کوچک گرداننده زنجیر بار کار می کنند.
لازم به ذکر است جرثقیل های دستی مانند دیگر ماشین آلات مکانیکی دارای هزینه های حفظ و نگهداری می باشند. این هزینه ها شامل تعویض شفت و بلبرینگ و روغنکاری به موقع است.
با توجه به گرانی روز افزون ابزار صنعتی و نیاز به بهره مندی و به کارگیری کوتاه مدت حتی یک روز برای استفاده بازرگانی ایران وایر شرایط و زمینه ای را ایجاد نموده که تمام مشتریان ارجمند بتوانند در کوتاه مدت این دستگاه را اجاره و در اختیار گیرند.
خرید ابزار صنعتی گران قیمت این دغدغه و نگرانی را همیشه به دنبال دارد که یا سرقت شوند یا آسیب دیده و از چرخه استفاده خارج گردند و یا فضایی برای نگهداری به خود اختصاص میدهند که بازرگانی ایران وایر» این نگرانی را با اجاره دادن این کالا مرتفع کرده است.

در صورت تمایل به اجاره جرثقیل دستی زنجیری شرکت بازرگانی ایران وایر صنعت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

1 نظر

  • بادرود درقسمت اگهی امده که جرثقل اجاره ای موجوده اما
    وقتی تماس گرفتم گفتند اجاره ای نداریم .لطفا اصلاح کنید .با
    تشکر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید
Open chat
اگر سوالی دارید بفرمایید.
پشتیبانی ایران وایر
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟