ایران وایر

بازرگانی ایران وایر

وارد کننده انواع ادوات لیفتینگ

IRANWIRE TRADE

اجاره پولیفت زنجیری توسط بازرگانی ایران وایر

اجاره پولیفت زنجیری توسط بازرگانی ایران وایر

اجاره پولیفت زنجیری

اجاره پولیفت زنجیری یکی از خدماتی است که توسط شرکت بازرگانی ایران وایر انجام شده است. در واقع یکی از کاربردی ترین دستگاها پولیفت زنجیری می باشد که اجاره ان در کنار کاربری ساده و سایز مناسب توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب نمایند.

اجاره پولیفت زنجیری

این نوع از پولیفت به همراه زنجیر به طول ۱/۵ متر توانایی جابه جایی اجسام در راستای افقی به کشیدن اشیا در یک راستای خاص و همچنین کمک برای بسته بندی های بزرگ را دارد. بعد از اجاره پوليفت و متصل کردن بار مورد نظر به قلاب حرفه ای ، به سادگی می توان با حرکت دستگیره پولیفت در راستای شعاع یک ربع دایره بار را به جهت مورد نظر کشید.

لور هویست (lever hoist ) که در کشور ما پولیفت یا پولیف (pull lift) نام گرفته وسیله ای برای لیفت کردن در جهت افقی می باشد. اجاره پولیفت بسیار پر کاربرد و سودمند می باشد. این وسیله از ۲۵۰ کیلو گرم تا ظرفیت نه تن موجود می باشد. در کشور ما صافکار ها ومکانیک ها با اجاره پوليفت آن را برای کشیدن شاسی ماشین ها ی تصادفی استفاده می کنند و جوشکارهای اسکلت ساختمان هم برای بلند کردن ستون های ساختمان استفاده می کنند. از پولیفت بیشتر زمانی استفاده می شود که احتیاج به جابجایی در مکان های عمودی یا فواصل کوتاه و زاویه های خاص داریم. پولیف نسبت به جرثقیل دستی توان جابجایی کمتری دارد که برای سهولت در کار نسبت به جرثقیل دستی دارای یک دسته ی اهرمی می باشد.

اجاره جرثقیل دستی پولیفت ویتال با ساختار خاص خود در مکان هایی که کاربر توانایی دسترسی به خود جرثقیل را دارد بسیار مناسب است زیرا برای کار باید کاربر به خود دستگاه نزدیک باشد تا بتواند دستگیره را در راستای مناسب جابه جا نماید. یکی دیگر از ویژگی های خاص این نوع از پولیفت ها دستی توانایی کشش در تمام زاویه ها می باشد. لذا به سادگی می توان در راستای کاملا افقی اشیا را به سمت جرثقیل کشید.

ویژگی های پولیفت ویتال VR اصل ژاپن

زنجیر به کار رفته در این نوع “جرثقیل دستی پولیفت” با ساختار محکم خود (گام پیچشی محکم) قابلیت جلوگیری از زنگ زدگی و همچنین امکان حرکت بدون لرزشِ بار را به ما می دهد.

*تغییر حالت اتوماتیک به حالت قرقره آزاد

بعد از رها کردن حلقه “جرثقیل دستی پولیفت”، از بار، و چرخش فلکه با یک حرکت کوچک زنجیر به سمت پایین زنجیر آزاد شده و می تواند به هر جهتی حرکت کند و در حالت آماده به کار قرار گیرد. در این حالت اگر نیاز باشد دوباره بار را جابه جا نمایید، با آویز کردن بار به حلقه(تحمل وزن بار توسط جرثقیل) و بستن فلکه در جلوی جرثقیل پولیفت، جرثقیل به صورت اتوماتیک دوباره فعال شده و می تواند اشیا را جابه جا نماید. این ویژگی یکی از دلایل متمایز شدن این نوع جرثقیل می باشد که سرعت کار را به شدت افزایش می دهد.

نگهداری آسان

جرثقیل دستی پولیفت ویتال” با سادگی در طراحی و تعداد قطعات کم، امکان نگهداری آسان از این محصول را به کاربر می دهد.

تفاوت جرثقیل دستی ویتال ژاپن با محصولات مشابه

قلاب پولیفت
انتهای قلاب مستقیماً به پولیفت متصل است. این قابلیت باعث می شود بتوان قلاب و پولیفت را در یک راستا نگه داشت.
آزاد کردن زنجیر
در صورتی که ضامن بر روی حالت N (خلاص) قرار بگیرد به سادگی می توان با جلو کشیدن “فلکه ” روی پولیف در صورتی که بار نداشته باشد، زنجیر را آزاد کرد.
حلقه استیل در انتهای زنجیر باربر
انتهای زنجیر باربر یک صفحه فولادی شبیه به “گلابی” و متقارن وجود دارد که در هنگام وجود بار اضافه از سقوط های خطرناک زنجیر جلوگیری می کند.

سیستم تغییر حالت درون خود دستگاه
به غیر از ضامن تغییر حالت، تمامی قسمت های واحد تغییر حالت، درون دسته قرار گرفته اند. این قسمت ها خارج از دید بوده بنابراین گرد و غبار و آلودگی نمی تواند وارد واحد تغییر حالت شود.
با توجه به گرانی روز افزون ابزار صنعتی و نیاز به بهره مندی و به کارگیری کوتاه مدت حتی یک روز برای استفاده بازرگانی ایران وایر شرایط و زمینه ای را ایجاد نموده که تمام مشتریان ارجمند بتوانند در کوتاه مدت این دستگاه را اجاره و در اختیار گیرند.
خرید ابزار صنعتی گران قیمت این دغدغه و نگرانی را همیشه به دنبال دارد که یا سرقت شوند یا آسیب دیده و از چرخه استفاده خارج گردند و یا فضایی برای نگهداری به خود اختصاص میدهند که بازرگانی ایران وایر» این نگرانی را با اجاره دادن این کالا مرتفع کرده است.

در صورتیکه تمایل دارید نسبت به اجاره پولیفت زنجیری شرکت بازرگانی ایران وایر اقدام کنید، با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید
Open chat
اگر سوالی دارید بفرمایید.
پشتیبانی ایران وایر
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟