ایران وایر

وارد کننده انواع سیم بکسل جرثقیل برقی  جرثقیل دستی پولیفت زنجیر اتصالات لوازم بارگیری و باربرداری

بازرگانی ایران وایر

شرکت ابزار فیدار ایرانیان پارسا
شماره ثبت : 586504

جرثقیل برقی و انواع آن

جرثقیل برقی و انواع آن

8 ویژگی برتر جرثقیل برقی زنجیری که باید به دنبال آنها باشید

جرثقیل برقی که به آن بالابر نیز گفته می شود، مطابق با طراحی های مدرن و جدیدی ساخته شده اند که هر یک دارای کاربرد خاصی است. جرثقیل های برقی بکسلی در انواع مختلفی ساخته می شود که به دو نوع تک سرعته ودوسرعته تقسیم می شوند. این محصولات با نیروی برق تک فاز یا سه فاز کار میکنند و قادر هستند سرعت حرکت های مختلفی را داشته باشند. به بیان ساده تر جرثقیل های برقی به دسته دوکاره و چهار کاره تقسیم می شوند.

انواع مختلف جرثقیل برقی

جرثقیل‌های سقفی: در سالن‌های صنعتی و تولیدی و یا سایر خطوط (انبار، تعمیر و …) در ارتفاع بر روی خطوط باربر کناری قبل نصب هستند. عموما به دو شکل جرثقیل سقفی تک پل و جفت پل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جرثقیل دروازه‌ای: این نوع جرثقیل‌ها به دو صورت دروازه‌ای و نیم دروازه‌ای قابل استفاده هستند.

جرثقیل برجی (تاور کرین): این نوع جرثقیل معمولا در ساختمان های مرتفع مورد استفاده قرار می گیرد و به سه صورت بر روی زمین نصب می شود.
جرثقیل‌های موبایلی (ماشینی): بروی زمین به دو صورت ثابت (نصب جک) و کارگاهی (متحرک با بار) عمل می‌کند.
جرثقیل بازویی: جرثقیل‌های بازویی به دو صورت بازویی (دیواری) و یا ستونی بازویی قابل استفاده در صنایع هستند.
جرثقیل‌های آویز: این جرثقیل‌ها درسالن‌ها و مکانهای با محدودیت ارتفاع وخطوط مونتاژ سری (خودروسازی و…) در ظرفیت تا ۵ تن قابل استفاده‌اند.
جرثقیل‌های خاص: این گروه جرثقیل‌ها با ترکیبی از گروه‌های قبلی استفاده می‌شوند که در موارد استفاده خاص مانند پشته کردن و غیره کاربرد دارند.
پل جرثقیل های برقی بسته به تناژ جرثقیل به دو نوع تک پل و ۲ پل تقسیم می گردد.

تک پل: کاربرد این نوع پل برای جرثقیل هایی با تناژ پایین تر می باشد. تا ۵/۱۲ تن که منوریل جرثقیل به صورت آویز به پل نصب گردیده و حرکت عرضی جرثقیل توسط موتور راهبر آن صورت می گیرد که جرثقیل توسط این راهبر به پل نصب می گردد.
دو پل: جرثقیل دو پل از تناژ۲/۳ تا ۱۰۰تن می باشد که جرثقیل توسط کالسکه بر روی پل نصب می گردد و حرکت عرضی به صورتی انجام می پذیرد که پل کالسکه بر روی پل و توسط موتور گیربکس راهبر نیروی متحرکی به وجود می آید.

برای اطلاع از قیمت این محصولات می توانید با همکاران ما در بازرگانی ایران وایر تماس بگیرید. همکاران ما توضیحات کاملی در خصوص ویژگی ها و قیمت این محصولات در اختیار شما قرار خواهند داد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید
Open chat
اگر سوالی دارید بفرمایید.
پشتیبانی ایران وایر
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟