ایران وایر

جرثقیل دروازه ای چیست؟

جرثقیل دروازه ای چیست؟

یا انواع جرثقیل سقفی آشنا شوید

جرثقیل دروازه ای

یکی از مهم ترین ابزارهایی که در سال های اخیر توانسته پیشرفت و رشد چشمگیری داشته باشد جرثقیل ها هستند. جرثقیل ها یکی از مهمترین وسایل برای بلند کردن اجسام و جابه جایی وسایل سنگین می باشد که می تواند کمک کننده خوبی برای نیروی انسانی باشند. امروز ما قصد داریم که بر یکی از مدل های جرثقیل ها(جرثقیل دروازه ای) بپردازیم. و اگر شما هم قصد استفاده و خرید این مدل دستگاه را دارید با ما همراه شوید.

جرثقیل دروازه ای چیست؟

جرثقیل های دروازه ای مثل جرثقیل های سقفی انواع مختلفی دارند که به دو دسته تک پل و دوپل تقسیم می شوند. یکی از شاخصه های اصلی استفاده از جرثقیل های تک پل برای بلندکردن اجسام با وزن کمتر از ۱۰ تن و دهانه های کمتر از ۲۰ متر می باشد و در جرثقیل های دو پل برای وزن های بالای ۵ تن با دهانه های بیشتر از ۱۵ متر مناسب می باشد.

ویژگی های جرثقیل دروازه ای؟

۱. قابلیت اجرا این نوع جرثقیل ها به صورت تک پل و دوپل می باشد.
۲. جرثقیل های دروازه ای موجب سریع تر شدن عملیات بارگیری و تخلیه در محل باربرداری می‌شود.
۳. قابلیت مختلف برای نصب و ساخت جرثقیل دروازه ای د مدل های مختلف نسبت به نیاز کارفرما می باشد.
طراحی و ساخت جرثقیل دروازه ای
۱. انتخاب زاویه بین ستون ها در جرثقیل دروازه ای بسیار مهم است.
۲. در جرثقیل دروازه‌ای دوپل لازم است تا فاصله پل ها از یکدیگر با دقت طراحی شود.
۳. اثر وزش باد بر روی حرکت طول و عرض جرثقیل دروازه‌ای تاثیر بسیار زیادی دارد.
۴. کلیه مراحل ساخت جرثقیل دروازه‌ای باید با دقت و مطابق استانداردهای صنعتی ساخته شود.

در این مقاله از سایت بازرگانی ایران وایر سعی کردیم به یکی از سازه های پرمصرف و پرکاربرد یعنی جرثقیل دروازه‌ای اشاره کنیم تا بتوانیم به عنوان یکی از اصلی ترین و قدیمی ترین مجموعه های سازنده و واردکننده این صنعت به شما صنعتگر عزیزم کمکی داشته باشیم. تا زمانی که شما می خواهید کاری را انجام دهید با مطالعه این مقاله بتوانید انتخاب درست و مناسبی داشته باشید تا در این شرایط زمانی و اقتصادی بهترین انتخاب را انجام دهید.

اگر تا کنون نتوانسته اید جرثقیل مناسب و مدنظر خود را انتخاب کنید می توانید به قسمت مشخصات کالا و مقالات مربوط به جرثقیل مراجعه کنید و یا با راه های ارتباطی که در سایت قرار داده شده است می توانید با کارشناسان ما مشاوره نمایید.
مجموعه بازرگانی ایران وایر به صورت آنلاین و در تمام ساعات آماده پاسخگویی و مشاوره به شما مشتریان و همکاران عزیز می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید
Open chat
اگر سوالی دارید بفرمایید.
پشتیبانی ایران وایر
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟