ایران وایر

قیمت سیم بکسل نتاب

قیمت سیم بکسل نتاب

سیم بکسل نتاب

قیمت سیم بکسل نتاب چقدر است؟ این محصول چه کاربردی دارد؟ چرا از این محصول در صنعت استفاده می شود؟ انواع آن کدام است؟ این ها سوالاتی هستند که ممکن است به ذهن شما خطور کند. شاید درباره این محصول اطلاعاتی نداشته باشید و بخواهید با آن بیشتر آشنا شوید.

مشخصات فنی

این محصولات از تعداد استرند بالا برخوردار هستند و عموما به دو ساختار 19 استرندی و 35 استرندی که در هر استرند آن 7 رشته سیم تعبیه شده، تولید می گردند. مد نظر داشته باشید که مغزی آن ها در حقیقت سیم بکسل استیل است؛ ضمن این که به دلیل داشتن بافت ریز، از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند. نوع بافت سیم بکسل نتاب به شکلی است که به منظور گردش و باز شدن لایه های داخلی و خارجی بر خلاف جهت هم ساخته شده اند. بنابراین در مقابل باز شدن از مقاومت بالایی برخوردار هستند. در تاور کرین ها نیز سیم بکسل های نتاب به کار می روند؛ زیرا مقاومت آن ها در مقابل گردش از ایجاد گشتاور و اصطلاحا لنگر بار ممانعت به عمل می آورد. در اصطلاح به این محصولات، سیم بکسل پوست ماری نیز می گویند.

قیمت سیم بکسل نتاب چقدر است؟

بیشتر افرادی که به دنبال این محصول هستند، ابتدا قیمت آن را از طریق اینترنت در می آورند و سپس از یک شرکت معتبر آن را خریداری می کنند.

خوب است بدانید که این محصول با دو بافت و ساختار 7*19  و 7*35  شناخته می شود.  در خصوص قیمت این محصول نیز به دلیل ساختار تشکیل دهنده، انعطاف پذیری و قدرت بالای 7*35  همیشه قیمت آن بیشتر و گرانتر از بافت  مشابه خود یعنی 7*19 می باشد.

 بیشتر مصارف بالابرهای ساختمانی و فروشگاهی سیم بکسل نتاب 7*19  می باشد که به علت قیمت پایین آن مورد توجه عموم قرار دارد.  معمولاً سایز 6 و8 و 10  سیم بکسل نتاب ارزان قیمت مصرف زیادی دارد. وینچ های تکفاز از این محصولات ارزان قیمت با کیفیت بالا استفاده می شود که سایز های 3 میلیمتر  تا 10 میلی متر مورد مصرف و استفاده می باشد. سیم بکسل نتاب در سایز ۳ میلیمتر تا ۵۲  میلیمتر موجود می باشد .برای اطلاع از قیمت سیم بکسل نتاب می توانید با همکاران ما در بازرگانی ایران وایر تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید
Open chat
اگر سوالی دارید بفرمایید.
پشتیبانی ایران وایر
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟