ایران وایر

وارد کننده انواع سیم بکسل جرثقیل برقی  جرثقیل دستی پولیفت زنجیر اتصالات لوازم بارگیری و باربرداری

بازرگانی ایران وایر

شرکت ابزار فیدار ایرانیان پارسا
شماره ثبت : 586504

کاربرد جرثقیل در چیست؟

کاربرد جرثقیل در چیست؟

در حال حاضر کاربرد جرثقیل بر هیچکس پوشیده نیست. زیرا ماشین آلات صنعتی در زندگی انسانها نقش بسیار مهمی ایفا میکنند و پیشرفت در صنایع و ساخت و ساز بدون آنها تقریبا غیر ممکن است. زندگی روزمره انسانها بدون جرثقیل دچار مشکل و اختلال خواهد شد و به نوعی وابسته به جرثقیل میباشد.

به عنوان مثال از کاربرد جرثقیل میتوانیم به آسانسورها اشاره کنیم که نمونه ای از یک جرثقیل هستند و زندگی مدرن امروزی کاملا به آن وابسته است. در واقع جابجا کردن اجسام سنگین فراتر از توانایی طبیعی انسانها می باشد و انسانها با درخدمت گرفتن این ماشین آلات چه در صنعت و چه در پروژه های عمرانی موفق شده اند بخش بزرگی از مشکلات جامعه بشری را از این طریق برطرف نمایند. در نتیجه با توجه به کارایی و موارد استفاده و قابلیت هایی که دارند ازانواع مختلفی برخوردار هستند.

انواع جرثقیل و کاربرد آنها

خوب است بدانید که جرثقیل ها انواع مختلفی دارند و هر یک برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

جرثقیل برجی (تاور کرین):

این نوع، معمولاً در ساختمان‌های مرتفع مورد استفاده قرار می‌گیرد و به سه صورت بر روی زمین نصب می‌شود. همچنین با توسعه تکنولوژی و رویکرد شهرها برای ساخت سازه های بلند مرتبه رونق یافته و امروزه در سراسر نقاط جهان به خصوص در ساختن آسمان‌خراش‌ها به کار می رود. به خاطر شعاع عمل وسیع و ارتفاع بسیار زیاد این نوع جرثقیل‌ها بر روی بنای در حال ساختمان تکیه می کنند و با پیشرفت ارتفاع ساختمان بالا می روند.

جرثقیل‌های موبایل (ماشینی):

جرثقیلی است که دارای بازویی است که می تواند حرکت کند و حرکت آن بدون مسیر مشخص، می باشد و باربرداری جرثقیل بر اساس مرکز ثقل و پایداری آن می باشد. این نوع ، بر روی زمین به دو صورت ثابت (نصب جک) و کارگاهی (متحرک با بار) عمل می‌کند.

جرثقیل سقفی

جرثقیل‌های سقفی

 جرثقیل سقفی به مرور زمان توسعه یافته و امروزه در انواع مختلفی عرضه می شود و  جهت جابجایی و حمل اجسام سنگین در صنعت استفاده می شود و شامل اجزای از تیرآهن، یک عدد قلاب و یک عدد سیم بکسل برای حمل که به تیرآهن وصل می شود. که از این قلاب برای بلند کردن اجسام استفاده می شود. و برای محیط های سرپوشیده مانند سالن ها، کارخانه ها و … استفاده می شود.

جرثقیل دروازه‌ای

‌به دو صورت دروازه‌ای و نیم دروازه‌ای قابل استفاده هستند. جهت جابجایی بار در محیط‌ های باز و در داخل سالن‌ها کاربرد دارند. همچنین قابلیت نصب بالابرهای سیم بکسلی تک و دو پل در گروه‌های کاری مختلف را دارا می‌باشد.

در حال حاضر بازرگانی ایران وایر صنعت جرثقیل های زیر را به بازار ارائه می دهد.

جرثقیل برقی سیم بکسلی

جرثقیل برقی دستی زنجیری

جرثقیل بادی یا جرثقیل پنوماتیکی

برای سفارش جرثقیل با شماره 02166345188  – 02166345120 در ارتباط باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید
Open chat
اگر سوالی دارید بفرمایید.
پشتیبانی ایران وایر
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟